Tynki maszynowe

TYNKI MASZYNOWE

Wallstar to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w wykonywaniu tynków wewnętrznych metodą maszynową. Zaufany partner w nowoczesnym budownictwie, to myśl przewodnia i zarazem najważniejsza idea, której podporządkowany jest model organizacji pracy i funkcjonowania firmy Wallstar.

System szkolenia pracowników, okresowa certyfikacja potwierdzająca zgodność zdobytej wiedzy i umiejętności z wymaganiami producentów tynku oraz wdrożony w firmie, wewnętrzny system kontroli i standaryzacji pracy, to czynniki skutkujące bardzo wysoką oceną jakości świadczonych przez nas usług.

Realizując tynki maszynowe, korzystamy z własnych, nowoczesnych urządzeń połączonych w kompletny, automatyczny ciąg technologiczny. Sucha masa tynkarska podawana jest z silosów bezpośrednio do agregatów tynkarskich za pomocą zautomatyzowanych pomp pneumatycznych. W agregatach odbywa się automatyczne mieszanie suchej mieszanki z wodą, a gotowy tynk natryskiwany jest pod ciśnieniem na ściany i sufity.

Wykonujemy zarówno tynki maszynowe gipsowe, tzw. jednowarstwowe, jak i cementowo-wapienne, tzw. tradycyjne. Jeśli interesują Państwa różnice pomiędzy wymienionymi rodzajami tynku, zapraszamy na naszą stronę „Poradnik Inwestora”, gdzie znaleźć można wiele przydatnych informacji technicznych i praktycznych porad.